انواع اورینگ تصفیه آب خانگی پیور واتر

انواع اورینگ تصفیه آب خانگی پیور واتر
اورینگ یک نوع واشر است که در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت حلقوی و O شکل ساخته می شود. اورینگ که با نام انگلیسی O-Ring خوانده می شود در قطعات مختلف دستگاه از جمله هوزینگ ها، اتصالات و غیره به کار می رود و از نشتی آب در آن قطعات جلوگیری می نماید.
اورینگ ها بر اساس محل قرارگیری در انواع مختلفی ساخته می شوند که در ادامه به توضیح آنها پرداخته ایم.
اورینگ هوزینگ تصفیه آب خانگی : این نوع اورینگ در هوزینگ های تصفیه آب خانگی قرار می گیرد. بعضی از هوزینگ ها دارای 2 اورینگ و بعضی دیگر دارای تک اورینگ هستند.
اورینگ هوزینگ اسلیم : این اورینگ برای هوزینگ های اسلیم که کمی بزرگتر از هوزینگ های خانگی هستند استفاده می شود.
اورینگ هوزینگ جامبو : این اورینگ در هوزینگ جامبو استفاده می شود.
اورینگ هوزینگ ممبران : این نوع اورینگ نیز برای عایق بندی هوزینگ فیلتر ممبران استفاده می گردد.
اورینگ اتصالات : برای آب بندی در اتصالات تصفیه آب فیتینگی کاربرد دارد، البته برای اتصالات خانگی و صنعتی اندازه ها متفاوت هستند در اتصالات یک اورینگ در اطراف رزوه قرار می گیرد .
اورینگها در نهایت به دو دسته اورینگ آب سرد و اورینگ آب گرم تقسیم می شوندکه اورینگ آب گرم تا دمای 80 درجه و اورینگ آب سرد در دمای 1 تا 45 درجه قابل استفاده هستند.

انواع اورینگ تصفیه آب خانگی پیور واتر

انواع اورینگ تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *