انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب پیور واتر

انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب پیور واتر

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس پیور واتر به دلیل وجود فیلتر ممبران و تکنولوژی اسمز معکوس از یکسری قطعات استفاده شده است که بتواند فرآیند معکوس شدن جریان اسمزی انجام شود.

یکی از این قطعات که بسیار مهم است و اگر نباشد فشار در فیلتر ممبران بالا نمی رود، فلو فاضلاب یا همان محدود کننده جریان فاضلاب است.

فلو فاضلاب در قسمت خروجی پساب فیلتر ممبران قرار می گیرد و با محدود کردن جریان فاضلاب باعث معکوس شدن جریان اسمزی می شود.

فلو فاضلاب در انواع مختلفی موجود می باشد که در ادامه به توضیح کامل انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب پیور واتر می پردازیم.

فلو فاضلاب ها بر اساس ظرفیت ممبران در انواع مختلفی از جمله 300 سی سی، 400 سی سی، 450، 550، 800، 1000، 1200 و 1500 سی سی تقسیم می شود.

این اعداد مقدار خروجی فاضلاب را در هر دقیقه نمایش می دهند. یعنی فلو فاضلاب 300 قادر است در هر دقیقه 300 سی سی آب را از مسیر فاضلاب خارج نماید.

فلو فاضلاب 300 برای فیلترهای ممبران 50 گالن مناسب است و هرچقدر ظرفیت ممبران افزایش یابد مقدار فلو فاضلاب نیز افزایش می یابد.

نوع دیگری که فلو فاضلاب ها دارند در ثابت و متغیر بودنشان است. بیشتر فلو فاضلاب هایی که در دستگاه های تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند از نوع ثابت هستند یعنی فقط یک مقدار ثابتی را می توانند از خود عبور دهند.

اما نوع متغیر آن می تواند بر اساس سختی آب، ظرفیت ممبران و TDS آب تنظیم شود.

نوع متغیر فلو فاضلاب را با نام فلو فاضلاب با شیر تنظیم می شناسند. البته این نوع نیز در مدلهای 300، 400 الی 1500 موجود است.

انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب پیور واتر

انواع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *