اورینگ اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

اورینگ اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر قطعات بسیار مختلفی به کار برده شده است که به تکمیل تر شدن دستگاه و افزایش بازدهی سیستم تصفیه آب بسیار کمک می کند.

اورینگ یکی از قطعات ساده اما بسیار کاربردی است که می توان از آن برای عایق بندی قطعات و تجهیزات مختلف دستگاه استفاده کرد.

اورینگ ها واشری پلاستیکی هستند که در ابعاد و قطرهای مختلف برای عایق بندی تجهیزات مختلف در دستگاه ساخته می شوند. اتصالات از پرکاربرد ترین قطعاتی هستند که در دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند و با استفاده از اورینگ ها عایق بندی می شوند.

اورینگی که برای عایق بندی اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد تنها برای این قطعه کاربرد دارد، زیرا قطر داخلی و قطر خارجی آن به گونه ای ساخته شده است که خاص اتصالات است و می تواند این قطعات را عایق بندی کند.

اورینگ ها بیشترین کاربرد را در اتصالات فیتینگی دارد، زیرا احتمال نشتی آب از اتصالات فیتنگی به نسبت اتصالات مهره ای بیشتر است. به همین دلیل از این واشر های لاستیکی در اتصالات فیتینگی بسیار استفاده می شود تا احتمال نشتی آب از این قطعات به حداقل برسد.

اورینگ ها با پر کردن تمامی منافذ و شیرهای خالی اتصالات باعث می شوند، آب به هیچ عنوان اجازه عبور پیدا نکند و اتصال با مشکل نشتی مواجه نشود.

برای به کار گیری از اتصالات در عایق بندی اورینگ ها این نکته را مد نظر داشته باشید که نحوه قرار دادن اورینگ و نحوه نصب صحیح آن بسیار مهم است و در عایق بندی هرچه بهتر اتصالات نقش پررنگی دارد.

اورینگ اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

اورینگ اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *