تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

مخزن یکی از قطعات مهم و کاربردی در دستگاه تصفیه آب پیور واتر است. مخزن وظیفه دارد تا آب تصفیه شده از دستگاه را درون خود ذخیره نماید و در زمان لازم با فشار بالا در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

استفاده از مخزن باعث می شود که حتی در زمان نبود آب و برق، آب تصفیه شده در اختیار داشته باشیم.

مخازن تصفیه آب تحت فشار هستند و درون آنها از دو بخش کیسه ی هوا و آب تشکیل شده است.

کیسه ی هوا باعث می شود در زمان باز شدن شیر برداشت، آب با فشار بالا از شیر برداشت خارج شود. مخزن ها به دلیل ساختاری که دارند ممکن است دچار مشکلاتی شوند به همین دلیل لازم است هر چند وقت یکبار مخزن را بررسی نمایید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

نحوه ی تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر به شرح زیر است :

در قسمت زیر مخزن یک شیر به نام شیر تنظیم فشار هوا وجود دارد که بر روی آن یک درپوش والف کشیده شده است. آن درپوش را بردارید.

یک شی نوک تیز را وارد شیر تنظیم فشار هوای نمایید.
اگر بعد از وارد کردن شی نوک تیز از شیر فشار هوا، آب خارج شد یعنی کیسه ی هوا پاره شده است و مخزن معیوب می باشد.

اگر هوا خارج شد یعنی مخزن سالم است اما اگر فشار آب خروجی از شیر برداشت کم است به احتمال زیاد هوای مخزن کاهش یافته است. باید توسط تلمبه کیسه هوا را باد بزنید. توجه نمایید که بیش از حد باد نشود زیرا باعث ترکیدن مخزن می شود.

اما اگر نه آب و نه هوا خارج شد بدین معنا است که مخزن حالت ارتجاعی خود را از دست داده است. در این صورت نیز مخزن خراب است و قابل استفاده نمی باشد.

تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

تست عملکرد صحیح مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *