تست فیلتر های کربنی دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

تست فیلتر های کربنی دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر از دو فیلتر پیش تصفیه کربن فعال گرانول و کربن بلاک به ترتیب در مراحل دوم و سوم و از فیلتر پست کربن در مرحله پنجم دستگاه استفاده می کنند.

بنابراین فیلترهای کربنی نقش مهمی در دستگاه دارند و عملکرد دستگاه و کیفیت آب خروجی از سیستم تا حدودی به عملکرد صحیح این فیلترها وابسته است.

اگر فیلترهای پیش تصفیه کربن به خوبی کار نکنند و از کربن درجه یک و مرغوبی که مختص تصفیه آب است در فیلتر استفاده نشده باشد و یا از زمان تعویض فیلتر گذشته باشد، نمی تواند فرآیند تصفیه آب را به خوبی انجام دهد.

در واقع فیلترهای کربن نقش مهمی در حذف کلر موجود در آب ورودی را دارند و اگر کلر از آب به خوبی حذف نشود می تواند به سرعت سبب خرابی فیلتر اصلی دستگاه شود.

فیلترهای کربن پیش تصفیه نقش مهمی در عملکرد ممبران دارند و اگر به خوبی کار نکنند و کلر موجود در آب را کاملا حذف نکنند، عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه می کنند.

همان گونه که گفته شد، حذف کلر اصلی ترین وظیفه فیلترهای پیش تصفیه است. بنابراین برای اینکه بتوانیم عملکرد فیلترهای کربنی را تست کنیم باید از میزان کلر موجود در آب خروجی از این فیلترها آگاه شویم.

برای این کار می توان از کیت های کلر سنج یا کیت تشخیص کلر استفاده کنیم. با استفاده از این کیت می توان میزان کلر دقیق موجود در آب را سنجید و از عملکرد دقیق فیلترهای کربنی آگاه شد.

تست فیلتر های کربنی دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

تست فیلتر های کربنی دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *