رابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

رابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر برای ارتباط دادن بین قطعات مختلف از یکسری اتصالات استفاده می شود. این اتصالات در انواع مختلفی ساخته می شوند که بر اساس محل قرارگیری انتخاب می شوند.

اتصال رابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر نیز یکی از این مدلهاست. این اتصال برای نصب دو شیلنگ تصفیه آب خانگی به یکدیگر استفاده می شود.

رابط شیلنگ تصفیه آب مانند سایر اتصالات هم به صورت فیتینگی و هم به صورت مهره ای طراحی شده است.

رابط شیلنگ مهره ای که به اتصالات JACO نیز مرسوم است نوع قدیمی اتصالات است و دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و جای خود را به اتصالات فیتینگی یا EZ fitting داده اند.

دو سر ورودی و خروجی این اتصال یا به صورت فیتینگی و یا به صورت مهره ای ساخته می شود و دارای قطر 1.4 اینچ (6 میلیمتر) است.

رابط شیلنگ به طور معمول در دستگاه تصفیه آب استفاده نمی شود و فقط زمانی کاربرد دارد که نیاز به اضافه کردن طول شیلنگ تصفیه آب باشد.

زمانی که سر شیلنگ در اثر تعویض مداوم، زخمی می شود و یا ساییدگی در آن بوجود می آید باید آن قسمت را برش داد، به همین دلیل طول شیلنگ تصفیه آب کوتاه می شود که برای افزودن طول شیلنگ باید از رابط شیلنگ استفاده شود.

البته بهتر است کل شیلنگ تصفیه آب تعویض شود و از یک شیلنگ یکسره استفاده شود، اما ممکن است در محل هایی امکان تعویض کل شیلنگ نباشد و نیاز به رابط شیلنگ 1.4 اینچ باشد.

آلیاژ به کار رفته در ساخت اتصالات بسیار مهم است زیرا اگر از مواد بی کیفیت ساخته شده باشد علاوه بر اینکه زود خراب می شود، به آب طعم و بوی ناخوشایندی می دهد.

اتصال رابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر از مواد پلی پروپیلن ساخته شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

رابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتررابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

رابط شیلنگ 1.4 اینچ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *