زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب پیور واتر

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب پیور واتر

فیلتر محافظ ممبران یکی از فیلترهای مکمل است که در بعضی از دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر وجود دارد و به طور پیش فرض و در دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای پیور واتر وجود ندارد.

زمانی فیلتر محافظ ممبران را بر روی دستگاه تصفیه آب قرار می دهند که آب آن منطقه بسیار آلوده است و فیلترهای پیش تصفیه قادر به حذف کامل ذرات معلق و مواد شیمیایی نیستند.

اگر ذرات معلق و مواد شیمیایی به فیلتر ممبران راه یابند باعث خرابی زود هنگام فیلتر ممبران می شوند و طول عمر فیلتر ممبران را کاهش می دهند. استفاده از فیلتر محافظ ممبران بسیار مقرون به صرفه تر از تعویض زود به زود فیلتر ممبران است.

فیلتر محافظ ممبران به صورت اینلاین ساخته می شود و در مرحله ی چهارم قرار می گیرد و درون آن از الیاف پلی پروپیلن و یا کربن پر می شود. این فیلتر مانند هر فیلتر دیگری یک مدت زمان استفاده ای دارد و باید بعد از آن زمان تعویض شود.

اگر فیلتر محافظ ممبران از الیاف 1 میکرون ساخته شده باشد باید هر 3 الی 6 ماه یکبار تعویض شود اما اگر از کربن فعال باشد باید هر 9 ماه با فیلترهای پیش تصفیه کربنی تعویض شود.

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب پیور واتر

زمان تعویض فیلتر محافظ ممبران دستگاه تصفیه آب پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *