شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیور واتر

شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیور واتر

یکی از قطعات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شیر برقی می باشد. در دستگاه های تصفیه آب  نیمه صنعتی که به روش اسمز معکوس کار می کنند به جای  چهار راهی ( که در قدیم در دستگاه ها استفاده می شده )از شیر برقی استفاده می شود.

شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیور واتر وظیفه باز کردن مسیر آب ورودی را دارد و در غیر این صورت اجازه ورود آب به فیلتر تصفیه آب را نمی دهد.

شیر برقی نیمه صنعتی با ولتاژ برق ۳۶ ولت کار می کند و در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نصب می شود.

در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیور واتر وقتی تصفیه آب کامل شد و ظرفیت مخزن پر شد جریان آب ورودی به دستگاه قطع شده و عمل تصفیه متوقف می شود.

در واقع یک شیر قطع کن اتوماتیک، به محض اینکه مخزن پر شد دستور قطع شدن آب ورودی به دستگاه را می دهد. اگر ورود آب به دستگاه تصفیه ادامه داشته باشد، باعث خرابی فیلتر ممبران شده و مقدار زیادی آب هدر می رود.

شیر برقی نیمه صنعتی پیور واتر عملکرد مناسبی داشته و از آلیاژ با کیفیتی بهره می برد.

 شیر برقی که در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی به کار برده می شود به قدرت و سایز ورودی و خروجی پمپ بستگی دارد چون دبی آب ورودی و سایز دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی متفاوت هستند.

اگر شیر برقی مشکل داشته باشد آب مستقیما وارد فاضلاب شده و هدر رفت آب زیاد می شود و فیلتر ممبران زود خراب خواهد شد.

شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیور واتر

شیر برقی دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *