شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی پیور واتر

شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی پیور واتر

تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس پیور واتر دارای مخزن ذخیره تصفیه آب هستند که آب تصفیه شده را در خود نگه می دارد.

این مخازن تحت فشار هستند و آب را با فشار بالا به شیر برداشت منتقل می کنند و در اختیار مصرف کننده قرار می دهند.

مخازن ذخیره از دو بخش تشکیل می شوند بخش بالایی محل ذخیره آب تصفیه شده است و بخش پایینی دارای یک کیسه است که هوا درون آن ذخیره می شود.

این هوا توسط یک پیچ در زیر مخزن تنظیم می شود. در ابتدای نصب، هوای مخزن ذخیره توسط کارخانه ی سازنده تنظیم می شود اما بعد از چند سال استفاده این هوا کاهش پیدا می کند و نیاز به تنظیم دارد.

به همین دلیل باید توسط شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب افزایش یابد.

اگر هوای درون مخزن کم باشد آب با فشار پایین از شیر برداشت خارج می شود ولی اگر بیش از حد باشد فشار آب افزایش می یابد اما مقدار ذخیره آب کم می شود و آب مخزن زود به زود تمام می شود.

در زیر مخزن یک شیر تنظیم هوا وجود دارد که می توان با استفاده از آن و یک تلمبه، مخزن را باد کرد. البته این کار باید توسط کارشناس فنی انجام شود تا در حد لازم مخزن باد زده شود.

شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی پیور واتر

شیر تنظیم فشار هوای مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *