شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس پیور واتر به دلیل وجود فیلتر ممبران آب تولید شده تا 98 درصد تصفیه می شود و تمام املاح و آلاینده های خود را از دست می دهد.

این آب به دلیل اینکه هیچ گونه مواد و آلاینده ای ندارد به طعم تلخی میزند و برای مصرف کنندگان خوشایند نیست. زیرا ذائقه افراد با آب شهری و سخت سازگار شده است و به آب نرم واکنش نشان می دهند.

حال کمپانی های سازنده برای رفع این مشکل در مرحله ی آخر سیستم های تصفیه خود فیلتر مینرال اضافه کرده اند که مواد معدنی مفید که از آب حذف شده است به آب باز گردد و طعم آب را بهبود بخشد، ولی باز بعضی از افراد با وجود فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب پیور واتر از طعم آب راضی نیستند.

به همین دلیل قطعه ی دیگری نیز کمپانی های سازنده تولید کرده اند که باعث مخلوط شدن آبی که هنوز کمی املاح دارد با آب نرم می شود. به این قطعه شیر میکس و یا شیر مخلوط و شیر تنظیم سختی گویند.

در واقع شیر میکس باعث مخلوط شدن آب خروجی از فیلترهای پیش تصفیه و آب خارج شده از فیلتر ممبران می شود.

شیر میکس قطعه ای کوچک است که هم به صورت فلزی و هم به صورت پلاستیکی ساخته می شود و بر روی دستگاه تصفیه آب نزدیک هوزینگ ممبران قرار می گیرد.

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر دارای یک اهرم کوچک است که می توان با باز کردن آن مقدار حجم عبوری آب از فیلترهای پیش تصفیه را تنظیم کرد.

این اهرم نباید تا آخر باز باشد زیرا باعث رسوب بستن و گرفتگی فیلترهای پست کربن و مینرال می شود و آنها را به سرعت خراب می کند. بهتر است از شیر میکس استفاده نشود ولی اگر نیاز به آن است به مقدار خیلی کم اهرم آن باز شود.

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شیر میکس دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *