فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

یکی دیگر از اجزای مهم و بسیار کاربردی در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر فلو فاضلاب یا همان محدود کننده جریان فاضلاب است. فلو فاضلاب قطعه ای استوانه ای شکل است که جریان آب خروجی به فاضلاب را کنترل می کند.

این قطعه در خروجی فاضلاب هوزینگ ممبران قرار می گیرد و خروج فاضلاب را از فیلتر ممبران محدود می کند همین امر باعث می شود فشار آب در ممبران افزایش یابد و باعث عبور آب خالص از لایه های غشایی فیلتر ممبران شود.

اگر فلو فاضلاب وجود نداشته باشد و یا دچار خرابی باشد آب به سرعت به فاضلاب می ریزد و فشار لازم برای فیلتر ممبران فراهم نمی شود و عمل تصفیه صورت نمی گیرد.

فلو فاضلاب بر اساس ظرفیت فیلتر ممبران در حجمها و ابعاد مختلفی ساخته می شود و با عدد بر روی محدود کننده فاضلاب نشان داده می شود در واقع عدد روی آن نشان دهنده ی مقدار خروج آب از فلو فاضلاب است.

فلو فاضلاب 300 نیز یکی از انواع محدود کننده های فاضلاب است که برای فیلترهای ممبران با ظرفیت 50 گالن مناسب است.

البته نوع فلو فاضلاب برای فیلترهای ممبران را باید کارشناسان فنی تشخیص دهند زیرا بر اساس سختی آب ورودی و کیفیت آب این مقدار ممکن است تغییر نماید.

فلو فاضلاب 300 قادر است در هر دقیقه 300 سی سی آب را از فاضلاب خارج نماید.

فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

فلو فاضلاب 300 در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *