فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

فلو فاضلاب که به آن محدود کننده فاضلاب و درین نیز می گویند قطعه ای کوچک و به شکل کپسول است و در خروجی پساب هوزینگ ممبران قرار می گیرد.

این قطعه همان طور که از نامش پیداست وظیفه دارد تا مسیر خروجی پساب را محدود کند و نگذارد آب با سرعت بالا به فاضلاب بریزد.

محدود کردن جریان فاضلاب باعث می شود تا فشار پشت ممبران افزایش یابد و عمل معکوس شدن جریان اسمزی صورت گیرد.

اگر این قطعه کوچک و ساده نباشد آبی که توسط پمپ تقویت شده و با فشار بالا وارد فیلتر ممبران می شود با همان فشار از فاضلاب خارج می شود و فیلتر ممبران نمی تواند آب را تصفیه نماید.

فلو فاضلاب در انواع و ظرفیت های مختلفی وجود دارد زیرا بر اساس انواع مختلف فیلتر ممبران ساخته می شود، در واقع هرچقدر ظرفیت فیلتر ممبران افزایش یابد مقدار حجم عبوری پساب از محدود کننده فاضلاب نیز بیشتر می شود.

فلو فاضلاب ها در انواع مختلفی از جمله، 300، 450، 500،… و 1500 در بازار وجود دارند که کارشناس فنی بر اساس دبی آب خروجی، ظرفیت فیلتر ممبران و سختی آب، یک نوع آن را برای فیلتر ممبران انتخاب می کند.

منظور از فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر این است که در هر دقیقه فقط اجازه خروج 450 سی سی پساب را می دهد. معمولا از فلو فاضلاب 450 سی سی بر روی فیلترهای ممبران 75 گالنی استفاده می کنند این در شرایطی است که سختی آب بیشتر از حد نرمال نباشد.

فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واترفلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

فلو فاضلاب 450 در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *