فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر به طور معمول دارای 6 مرحله فیلتر است و فیلتر محافظ ممبران بر روی ن قرار ندارد.

همان 6 فیلتر که عبارتند از فیلتر الیافی، فیلتر کربن اکتیو گرانول، فیلتر کربن بلاک، فیلتر ممبران، فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال به طور کامل آب را تصفیه می کنند.

برای آب های شهری مناسب هستند اما بعضی مناطق آب بسیار آلوده ای دارند و مقدار TDS آن بسیار زیاد است، که این 6 فیلتر به تنهایی قادر به حذف آلاینده ها نمی باشند.

البته استفاده از دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای پیور واتر در مناطقی دارای آب با آلاینده بالا، قادر به تصفیه آب هستند اما فیلترهای آن به خصوص فیلتر ممبران زودتر از موعد اشباع می شوند و باید زود به زود تعویض شوند.

این امر کمی هزینه بر است و به صرفه نمی باشد به همین دلیل پیشنهاد می شود که قبل از فیلتر ممبران از فیلتر محافظ ممبران استفاده شود.

فیلتر محافظ ممبران یکی از فیلترهای مکمل است که برای عملکرد بهتر دستگاه تصفیه آب بر روی آن قرار می گیرد.

همان طور که گفته شد به طور پیش فرض بر روی سیستم های تصفیه قرار نمی گیرد و با درخواست مشتری و یا به تشخیص متخصص فنی بر روی دستگاه قرار می گیرد.

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر بعد از سه فیلتر پیش تصفیه و قبل از فیلتر ممبران قرار می گیرد و به صورت اینلاین ساخته می شود و وظیفه دارد تا املاح و آلاینده هایی که توسط این سه فیلتر حذف نشده اند را از بین ببرد.

ساختار و مواد سازنده فیلتر محافظ ممبران در چند نوع است و هر کمپانی به تولید مدل خاصی از آن پرداخته است .

مثلا بعضی از فیلترهای محافظ ممبران از ترکیب الیاف پلی پروپیلن و کربن ساخته می شوند، بعضی ها از الیاف پلی پروپیلن و بعضی دیگر از ترکیب کربن ها ساخته می شود.

معمولا فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر از الیاف 1 میکرون پلی پروپیلن ساخته می شود.

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

فیلتر محافظ ممبران در دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *