نحوه ی تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

نحوه ی تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شیر برقی قطعه ای مهم و ضروری در دستگاه تصیفیه آب خانگی پیور واتر است و وظیفه دارد جریان آب ورودی و خروجی از پمپ را کنترل کند.

اگر شیر برقی خراب شود و یا ایرادی داشته باشد باعث متوقف نشدن جریان آب و هدر رفت آب می شود.

در واقع زمانی که مخزن پر است و دیگر نیاز به تولید آب تصفیه شده نیست شیر برقی مسیر جریان ورودی آب به پمپ را می بندد و پمپ را وارد به توقف می کند.

اگر نیاز به تولید آب تصفیه شده و فعالیت پمپ باشد شیر برقی مسیر جریان آب ورودی به پمپ را باز می کند. حال اگر شیر برقی خراب باشد این فرآیند به درستی صورت نمی گیرد.

نحوه ی تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر به زیر انجام می شود :

  • زمانی که دستگاه به برق متصل است و در حال فعالیت است باید شیر برقی را تست کنید.
  • ابتدا باید شیلنگ خروجی از پمپ را جدا کنید و در زیر آن یک سینی و یا ظرفی قرار دهید.
  • شیر برداشت را باز کنید. به محض باز شدن شیر برداشت باید پمپ شروع به فعالیت کند و از شیلنگی که خارج کرده اید آب سرزیر شود. خروج آب از شیلنگ خروجی پمپ نشان دهنده عملکرد شیر برقی است، یعنی شیر برقی مسیر جریان آب را به درستی باز کرده است.
  • سپس دستگاه را از برق بکشید. در این زمان هیچ آبی نباید از شیلنگ خروجی از پمپ خارج شود. یعنی شیر برقی باید مسیر جریان آب را ببندد.
  • اگر تمام مراحل بالا به درستی انجام شد یعنی شیر برقی سالم است ، اما اگر در یکی از مراحل بالا ایرادی وجود داشت باید سریعا شیر برقی تعویض شود.
نحوه ی تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

نحوه ی تست شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *