پایه نگهدارنده فیلتر بزرگ به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

پایه نگهدارنده فیلتر بزرگ به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی پیور واتر بر روی براکت دستگاه تعدادی فیلتر قرار دارد که با استفاده از شیلنگ و اتصالات به یکدیگر متصل می شوند و بر روی یکدیگر قرار می گیرند. این فیلترها به هیچ سطحی متصل نمی شوند و فقط توسط قطعه ای به نام پایه نگهدارنده فیلتر به یکدیگر محکم می شوند.

پایه نگهدارنده فیلتر که گیره فیلتر، کلیپس فیلتر، بست نگهدارنده فیلتر و عینکی نیز نامیده می شود قطعه ای پلاستیکی و کوچک است که برای محکم کردن و نگه داشتن فیلترها بر روی یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پایه نگهدارنده فیلتر بر اساس قطر فیلترها در انواع مختلفی ساخته می شود و هر کدام به یک نوع فیلتر متصل می شود. یکی از انواع آن، پایه نگهدارنده فیلتر بزرگ به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر است.

پایه نگهدارنده فیلتر بزرگ به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر برای فیلترهایی با قطر 2.5 اینچ مانند فیلتر UV و هوزینگ ممبران مناسب است.

این پایه دارای دو دهانه است و به دو فیلتر بزرگ متصل می شود. در واقع دو فیلتر بزرگ را به یکدیگر محکم می کند.

این پایه به هیچ سطح و یا براکت متصل نمی شود و فقط بر روی فیلترها قرار می گیرد. دارای دو دهانه ی ارتجاعی است که به محکمی به فیلتر متصل می شود.

پایه نگهدارنده فیلتر بزرگ به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

پایه نگهدارنده فیلتر بزرگ به بزرگ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *