چه زمانی باید سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر چک شود ؟

چه زمانی باید سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر چک شود ؟

سوئیچ فشار بالا که با نامهای سوئیچ هایپرشر، سنسور قطع کن فشار بالا و high pressure sw. خوانده می شود قطعه ای برقی و مهم است که برای قطع و وصل کردن پمپ در زمان پر شدن مخزن استفاده می شود.

در واقع این قطعه در زمان پر شدن مخزن به پمپ دستور خاموش شدن می دهد و زمانی که فشار درون مخزن کاهش یابد به پمپ دستور روشن شدن می دهد.

اگر این قطعه نباشد احتمال ترکیدگی مخزن زیاد می شود و دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر عملکرد درستی نخواهد داشت.

به طور کلی بهتر است در زمان تعویض فیلترها، قطعات برقی دیگر از جمله سوئیچ فشار بالا در دستگاه تصفیه آب پیور واتر بررسی شود تا دستگاه دچار مشکل نشود. اما اگر دستگاه دچار مشکل و اختلال در روند تصفیه شد یکی از قطعاتی که باید بررسی شود سوئیچ فشار بالا است.

در حالت سالم بودن سوئیچ فشار بالا زمانی که شیر مخزن را ببندید، شیر آب ورودی باز و دستگاه متصل به برق باشد و شیر برداشت را باز کنید دستگاه باید شروع به فعالیت کند و یک باریکه ای از آب به صورت پیوسته از شیر برداشت خارج شود و وقتی که شیر برداشت را ببندید در کمتر از یک دقیقه دستگاه خاموش شود.

در صورت خرابی سوئیچ فشار پایین این روند به درستی انجام نمی شود و دستگاه تصفیه آب اصلا روشن نمی شود در این حالت برای اطمینان از خرابی سوئیچ باید آن را تست کنید و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

مشکل دیگری که اگر سوئیچ فشار بالا خراب باشد برای دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر پیش می آید یکسره کار کردن دستگاه است و بعد از روشن شدن دیگر خاموش نمی شود، که در این زمان نیز نیاز به تست سوئیچ فشار بالا است.

چه زمانی باید سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر چک شود ؟

چه زمانی باید سوئیچ فشار بالا دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر چک شود ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *