کارایی فیلتر کربن اکتیو در دستگاه تصفیه آب پیور واتر

کارایی فیلتر کربن اکتیو در دستگاه تصفیه آب پیور واتر

در دومین مرحله از دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر فیلتری به نام کربن اکتیو یا کربن پودری قرار گرفته است .

این فیلتر یکی از مهم ترین فیلترهای موجود در دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که وظیفه اصلی آن حذف کردن مواد شیمیایی و طعم و بو و مزه و حذف کلر نا مطبوع آب است که در فیلتراسیون شیمیایی آب نقش مهمی دارد .

 در بازار از فیلترهای تقلبی زیادی استفاده می شود که این فیلترها باعث کیفیت پایین و وارد شدن مواد شیمیایی به داخل فیلترها می شود .

فیلترهای کربن اکتیو یا udf پیور واتر به صورت کارتریجی است که درون محفظه تصفیه قرار می گیرند . آب با رد شدن از کربن باعث به دام انداختن کلر و اسیدهای موجود در آب می شود .

 فیلتر کربن پودری دارای ذرات ریز و درشت می باشد و آب با سرعت مناسب از لا به لای ذرات عبور داده و آب تصفیه می شود . این فیلتر هر 9 ماه یکبار باید تعویض شود.

فیلترهای کربن پودری در دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و برخی دستگاه های صنعتی مورد استفاده هستند. سایز این فیلتر کارتریج کربنی برای تصفیه آب خانگی 10 اینچ و برای نیمه صنعتی 20 اینچ می باشد .

بهترین نوع کربن برای تصفیه آب ، کربنی است که از مواد گیاهی تولید شود . نارگیل از بهترین انواع کربن بوده و بیشترین توان تصفیه را دارد.

کارایی فیلتر کربن اکتیو در دستگاه تصفیه پیور واتر

کارایی فیلتر کربن اکتیو در دستگاه تصفیه پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *