کاربرد فشارسنج در تصفیه آب پیور واتر

کاربرد فشارسنج در تصفیه آب پیور واتر

اصولا در بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب خانگی، یک گیج فشار یا فشارسنج وجود دارد. مانومتر یا فشارسنج ها دو نوع روغنی و خشک دارند. در دستگاه های تصفیه آب با کیفیت از فشارسنج های روغنی استفاده می شود.

فشار سنج های روغنی طول عمر بیشتری دارند چون عقربه داخل آن ها به دلیل وجود روغن خراب نمی شود.

کار فشارسنج در دستگاه تصفیه آب پیور واتر این است که میزان فشار داخل مخزن ذخیره و فشار آب خارج شده از پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی پیور واتر را نشان می دهد.

فشارسنج در تصفیه آب پیور واتر یک قطعه کمکی برای کنترل وضعیت دستگاه تصفیه آب است .این قطعه در دستگاه تصفیه آب پیور واتر بعد از پمپ نصب می شود.

عدد نرمالی که نمایشگر فشارسنج باید نشان دهد باید بین 6bar  و مقدار 85PSI  باشد.

اگر این عدد کمتر از 50PSI باشد یعنی فیلتر ممبران دچار مشکل شده است و اگر بالاتر از 150PSI باشد این فشار بالا باعث ترکیدن هوزینگ ها و قسمت هایی از دستگاه تصفیه آب پیور واتر خواهد شد.

اگر دستگاه تصفیه آب پیور واتر دچار افت فشار شده باشد باید با یک تلمبه کمی داخل مخزن ذخیره تصفیه آب را باد بزنیم و شیر برداشت را باز کنیم تا دستگاه شروع به کار کند.

حتی اگر این عدد کمتر از 20PSI  باشد یعنی عمر فیلترهای پیش تصفیه به اتمام رسیده وباید زود تعویض شوند.

کاربرد فشارسنج در تصفیه آب پیور واتر

کاربرد فشارسنج در تصفیه آب پیور واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *