دستگاه تصفیه آب 6 فیلتر

دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس دارای 6 فیلتر اصلی می باشد که هر فیلتر وظیفه حذف بخش مشخصی از آلاینده های آب را بر عهده دارد. برای افزایش کیفیت آب نیز در صورت تمایل، می توان فیلتر قلیایی و فیلتر uv را به دستگاه تصفیه آب افزود.

یک دستگاه تصفیه آب شش فیلتر توانایی حذف کامل آلاینددگی ها، هم مواد معلق و هم املاح محلول در آب را دارد. انواع مشابه دستگاه های تصفیه آب که به صورت مونتاژی و بی کیفیت هستند در بازار به فروش می رسد. برای خرید دستگاه تصفیه آب حتما از اصل بودن دستگاه و تمام قطعات به کار رفته در آن مطمعن شوید زیرا که دستگاه تصفیه آب نامرغوب به تولید آب سالم نمی انجامد و باعث بروز بییماری نیز خواهد شد. برای کسب اطمینان از اصل بودن دستگاه تصفیه آب، به مراکز معتبر و متخصص در این حوزه مراجعه فرمایید .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا ارائه دهنده انواع دستگاه های تصفیه آب اصلی با برندهای معتبر می باشد. که بر روی دستگاه، ساخت تایوان، توسط شرکت سازنده حک شده است. این شرکت آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب از قبیل: نصب و راه اندازی، تعویض فیلتر رایگان و … می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *